vi hjälper till med projektering, montering, rådgivning, ritning och mycket mer.

Öppettider   ♦   Måndag-Fredag: 07.00-16.30   ♦   Lördag-Söndag: Stängt

Växeln: 0171 - 857 90

VD / säljare

Ismo Särkkä 
Direkt: 0171-857 91 
Mobil: 070-679 78 15 
ismo@myrbymekaniska.se 

Beställare / Säljare

Paulina Särkkä
Direkt: 0171-857 99
Mobil: 070-560 63 33
paulina@myrbymekaniska.se

Inköp / Säljare

Henrik Höök 
Direkt: 0171-857 93 
Mobil: 070-342 88 45
henrik@myrbymekaniska.se 

Säljare

Emma Carlsson 
Direkt: 0171-857 92 
Mobil: 070-342 88 47 
emma@myrbymekaniska.se

Marknadsföring

Karin Andersson
Mobil: 070-236 05 50

karin@myrbymekaniska.se

Produktion

Rune Lillja 
Direkt: 0171-857 95 

rune@myrbymekaniska.se

Ekonomi

Anne-Marie Ragnedahl
Direkt: 0171-857 94

anne-marie@myrbymekaniska.se

Teknik

Jan Breitholtz 
Direkt: 0171-857 98 

jan@myrbymekaniska.se

Ekonomi

Marina Boberg
Tel: 0171-857 94


marina@myrbymekaniska.se

LAger

Svante Johansson
Direkt: 0171-857 97

svante@myrbymekaniska.se

Besök oss på Facebook

På facebook kan det dyka upp unika erbjudanden, besök vår sida och gilla den. Så har du möjlighet att få speciella rabatter!