vi hjälper till med projektering, montering, rådgivning, ritning och mycket mer.

Öppettider   ♦   Måndag-Fredag: 07.00-16.30   ♦   Lördag-Söndag: Stängt

Växeln: 0171 - 857 90
Mail: info@myrbymekaniska.se

VD / säljare

Ismo Särkkä 
Direkt: 0171-857 91 

ismo@myrbymekaniska.se 

Säljare / Inköpschef

Henrik Höök 
Direkt: 0171-857 93 

henrik@myrbymekaniska.se 

Säljare

Paulina Särkkä
Direkt: 0171-857 99

paulina@myrbymekaniska.se

Säljare

Emma Carlsson 
Direkt: 0171-857 92 
Mammaledig till 2021
emma@myrbymekaniska.se

sälj / Inköp

Peter Forsberg 
Direkt: 0171-66 70 21

peter@myrbymekaniska.se

Produktion

Rune Lillja 
Direkt: 0171-857 95 

rune@myrbymekaniska.se

Teknik

Jan Breitholtz 
Direkt: 0171-857 98 

jan@myrbymekaniska.se

Ekonomi

Marina Boberg
Tel: 0171-857 94


marina@myrbymekaniska.se

LEveranser

Svante Johansson
Direkt: 0171-857 97

svante@myrbymekaniska.se

Besök oss på Facebook

På facebook kan det dyka upp unika erbjudanden, besök vår sida och gilla den. Så har du möjlighet att få speciella rabatter!